Denizli'de 1995'ten beri hizmet veren tek güzellik salonu Jelmoli 21. yılını kutluyor. Teşekkürler..
Close

Jelmoli ile incelmek ve zayıflamak çok kolay...

 

 


www.jelmolturk.com

Eximia,

EXİMİA kendine özgü geliştirdiği methotla vücudun her bölgesine uygulanabilecek bir yöntemdir. Kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve vakum sistemlerini birleştirerek üretilmiş kombine bir cihazdır.

 

İstenmeyen yağlardan kurtulmak adına tasarlanan EXİMİA; *Bugüne kadar yapılan uygulamalardan sonuç alamayanlar *Liposuction operasyonu yaptıramayanlar ya da yaptırmak istemeyenler *Uzun süre diyet yapıp bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için

Mucize bir yöntemdir
EXİMİA ses dalgaları ile yağları parçalayan ve yağ hücresini tamamen yok eden bir yöntemdir. EXİMİA invaziv bir girişim olmadan cilt yüzeyinden yapılan bir uygulamadır. PATENTLİ ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir methoda sahiptir. Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon balocukları ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır. Uygulama sonrası yapılan vakum ile Endormolojik masaj ile atık yağların vücuttan uzaklaştırılması sağlanır.
Patentli cihaz tasarımı ve metodu ile rakipsiz bir yöntemdir.

  www.jelmolturk.com

Infra Snella,

İstenilen yerden incelme Karın Kalça ve Bacaklar İçin

Aç kalmadan Kalıcı Zayıflık Sağlar

Fazla Yağlardan Hızlı ve Kesin Kurtulmayı Sağlar

İstenilen bölgeden incelme ve toparlama imkanı sunar

Esnek Kaslara ve Diri Vücutlara Sahip Olma İmkanı Verir.

Selülit Soruna Karşı Etkilidir.

Sonuçlarını Daha İlk Seansta Fark Edeceksiniz.“Belirli dalga ve yoğunlukta verilen infraruj ışınları cildin en alt kısmına inerek vücut ısısının artmasını sağlamakta ve bloke olmuş yağları yumuşatarak eritmektedir.İlk seansta bile incelmek ve fazla yağlardan kurtulmak mümkündür.Cihazın elektrotimülasyonu ana kas gruplarının motor noktalarını  uyardığı için bu yağların enerji  olarak harcanması sağlanmaktadır.

www.jelmolturk.com

Liporeduction, HR77,

YENİ HR 77 LİPOREDUCTİON DENİZLİDE İLK

 

LOW LAZER DESTEKLİ İNCELME PROGRAMLARI.

Fazla kilolardan ve selilütlerden kurtulmak son yılların en güncel konusu halina gelmiştir.vücudun şekillendirlmesi ,fit bir görünüm sağlanması için sadece kilo vermenin yeterli olmadıgı, teknolojinin sundugu olanaklardan faydalanma gerekliligini ortaya koymuştur... Devamı için tıklayınız.

 

 

www.jelmolturk.com

Parafin Banyosu,

Cildi canlandırıcı E vitamini içeren parafin 45 dakika termometrede bekletilir.Vücuda sürme kıvamına geldiği zaman fırça ile sürülür.Bu sıcaklık  sayesinde kan dolaşımı hızlanır ve cilt gözenekleri açılır.

 

 

Terleyerek toksinler dışarıya atılır.Böylelikle vücut, su kaybederek değil parçalanmış selülit ve yağ olarak toksinleri dışarı atar.

www.jelmolturk.com

Cilt Bakımı, Kampanya
130 tl 'den başlayan fiyatlarla bu fırsatı değerlendirmek için 2 saatinizi ayırmak istemezmisiniz tıklayın


Salonumuzda ; İsviçreden diplomalı olan uzman güzellik uzmanlarımız İlknur VURUŞAN ve Yaşar VURUŞAN tarafından dikkatlice yapılan cilt teşhisinin ardından, size özel bir cilt bakımı  uygulanmaktadır. Cildin temizlenmesinin ardından uygulanacak bakım ve maske, kıskanılacak güzelliği sağlamak üzere maksimum aktiviteyi cilde verir.

 

Yoğun bakım ihtiyacında olan hassas, sivilceli, olgun ve yorgun ciltler için özel ürünler kullanarak profesyonel bakımın sonuçlarını sizlerle birlikte izleyeceğiz..

 

www.jelmolturk.com

X Stone Soğuk Radyo Frekans,

X Stone Soğuk Radyo Frekansı ile Selülitlere Son !

 

X Stone dünyadaki en hızlı ve en güvenilir radyo frekans sistemidir, ve bütün ciltlerin tedavisinde etkilidir.Vücut şekillendirme ve selülit tedavisi için ameliyatsız,hasarsız ve ağrısız bir tedavi sunar.

www.jelmolturk.com

Ultratone,

Madonnanın tercihi...

 

ULTRATONE güzellik salonlarında çok amaçlı çözümler sunmaktadır. Ultratone ftura pro ,yüz ve vücut şekillendirmede müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik özellikle geliştirilmiş 2.000.000’un üzerinde program seçeneği bulunmaktadır.Bu programlar : kas stimulasyonunu mikro akımları, ultrasel ve ultrason uygulamalarını yeni bir Bioptic sistemi aracılığıyla bir araya getirmektedir.

 

 

 

www.jelmolturk.com

Solaryum,

Şimdi Jelmoli`de Turbo klimalı solaryum ile sadece 10 dakikada bronzlaşma  sizleri bekliyor.

Günümüzde artık ışığın çok zayıf olduğu kış aylarında dahil bu ışınlardan solaryum  vasıtasıyla faydalanma imkanına sahibiz.

Çok  değişik olabilen  doğal güneş ışınlarının aksine solaryum ile güneşlenme sırasında bu ışınları istediğim şekilde ayarlayarak solaryum`un avantajlarını sizlere sunuyoruz.

www.jelmolturk.com

Slender You,

6 Adet Pasif Jimnastik Yatağı

 

Slender You Pasif Jimnastik Yatakları

Pasif jimnastik yatakları  6 masadan oluşuyor.Her masa 10 dakikalık programlara ayarlanmış olup farklı bölgeleri çalıştırıyor.

Konuklarımızın şikayet ettikleri bölge göz önünde alınıp *izometrik hareketler o bölgede yoğunlaştırılabiliyor.

Seanslar 6 farklı jimnastik yataktan  birincisinden altıncısına aralıksız olarak yapılmalıdır.

Bu Jimnastik yataklarında yapılan 60 dakikalık seans, 7 saatlik yer jimnastiğine  eşit gelir.

*İzometri : Kas gruplarının  eşit sürede kasıp bırakmak suretiyle yapılan hareket sistemidir.

 

www.jelmolturk.com

Lenf Drenaj,

Ödem ve selülitlerinize veda edin

 

Proser 03 ile yapılan lenf drenaj bölgesel zayıflama , karın ve bacaklarda sarkmalar ve varisle ilgili sorunlarda başarısını kanıtlamıştır.

 

Bu cihaz ayrıca doğum sonrası bakım ile lenf ve toplardamar ödemlerinde kullanılıyor.Bu yöntem aynı zamanda vücuttaki fazla sıvıların da atılmasını sağladığı için kasları gevşetip rahatlatır.

www.jelmolturk.com

Body Former,

Sağlıklı Zayıflama

Dört değişik programı ile her vücut deformasyon probleminize mükemmel çözümler getiriyor.Bu cihaz vücudu inceltici, şekillendirici , sıkılaştırıcı bakım ve selülit tedavisi uyguluyor.

 

Selülitin birikmiş olduğu bölgede kasların başlangıç ve bitiş noktalarına bağlana iletken petler kasları  harekete geçiriyor aynı zaman da hem yağ dokularını birbirine itiyor hem de bağ dokularını sıkılaştırıyor.

 

www.jelmolturk.com

Bodyson,

Ultra Ses Dalgaları ile Zayıflayın

 

Salonumuzda bulunan bu eşsiz, ultra ses tekniği ile , ultra sesin farklı seviyelerde elde edilen mekanik ve kimyasal etkileriyle çok yönlü sonuçlara ulaşmanız mümkün .

 

Bodyson sadece zayıflama ve selülit tedavisinde değil , akne kırışıklık, iz ve çatlak giderme lenf akışını hızlandırma, yüz ve vücutta lifting gibi bakımlar içinde kullanılmaktadır.

www.jelmolturk.com

Stone Massage,

Uzakdoğu Taş Masajı

Mistik anlayışlar, uzakdoğu felsefesi şimdi sağlık ve güzellikle bütünleşiyor.

 

Uzak doğuda yaygın olarak uygulanan taş masajı şimdi Jelmoli Güzellik Salonunda .

 

Çökelti ve volkanik olaylar sonucunda oluşan taşlar kullanılarak yapılan bu eşsiz terapi, vücudun enerji merkezlerini uyararak ruhsal ve fizikel denge sağlıyor.